Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.


Jak dál k obsahu stránky?

Jak dál k obsahu stránky?
Vážení návštěvníci, tyto stránky jsou přednostně určeny pro dokumentaci života skupiny absolventů Vysoké vojenské školy v Liptovském Mikuláši.

Pro vstup na tyto vám postačuje zadat přihlašovací jméno které jste dostali v emailu. Zároveň je možné také změnit si heslo podle svého. Pravidlo určuje 8 znaků, jedno velké písmeno a min jedna číslice a také jeden zvláštní znak.

Povolené symboly jsou a-z, 0-9 a @!#$%&/()=-_?+*.,:;


jmarecek5901 May 13 2022 666 0 komentářů 0 z celkových 0 hodnocení

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Hodnocení je k dispozici pouze členům.

Prosím Přihlásit se nebo Registrovat volit.
Skvělý! (0)0 %
Velmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Průměrný (0)0 %
Špatný (0)0 %
Potřeba nižších odborných kádrů dala v roce 1967 vzniknout nové škole - Vojenské střední odborné škole elektrotechnické - radiolokační (VSOŠER), která ve čtyřletém studiu s maturitou školila nový praporčický sbor.

Potřeba vysokoškolsky vzdělaných důstojníků vojsk PVO dala vzniknou v roce 1973 nové škole - Vysoké vojenské technické škole ČSSP (VVTŠ ČSSP), jejíž prvním náčelníkem byl genmjr. Ing. Anton Muržic. Součástí VVTŠ byla i střední škola (VSOŠER). To je však již jiná historie.
Rozkazem prezidenta republiky č. 08 z 28.6.1972 byla s platností od 1.9.1972 provedena reorganizace vojenského školství. Ke stávajícím vysokým vojenským školám přibyla od 1.9.1972 Vojenská politická akademie v Bratislavě a Vysoká vojenská škola pozemního vojska ve Vyškově. Na základě téhož rozkazu se k 1.9.1973 síť vysokých vojenských škol dále rozšířila o Vysokou vojenskou technickou školu v Liptovském Mikuláši,